Call Us0086-731-85252378

Надішліть нам пошту[захищено електронною поштою]

Головна>Про компанію>Новини

Світлодіодний дисплей із зовнішньою рекламою 109 кв. М. Готовий за 72 год

Час: 2021-04-29 Переглядів: 53

    У квітні 24th, Minghe Group успішно закінчила та встановила світлодіодний дисплей для зовнішньої реклами для інвестиційної групи державних активів Чжучжоу. Цей світлодіодний дисплей - це продукція серії MHG F, інженерна команда MHG встановлює, налаштовує цей світлодіодний дисплей та забезпечує післяпродажне обслуговування. 

1    1 травня інвестиційна група Чжучжоу з державних активів проведе святкування 10-ї річниці. Щоб гарантувати можливість використання екрану за графіком, після підписання контракту MHG незабаром вживатиме заходів та вчасно організовуватиме виробництво. Тільки 72H, MHG зробив цей великий світлодіодний дисплей площею 109 кв. М, отримавши високу оцінку від клієнтів.

1    Рекламний світлодіодний дисплей - це зовнішній світлодіодний дисплей MHG F-800, піксель 8 мм, тонкий, економічний і швидкий монтаж, чудовий ефект, водонепроникний, блискавкозахисний, антистатичний, стабільний і довговічний. Ця серія світлодіодних дисплеїв широко використовується у зовнішній рекламі, на сцені, концерті, виставках тощо.

3