Call Us0086-731-85252378

Надішліть нам пошту[захищено електронною поштою]

Головна>Про компанію>Новини

Світлодіодний дисплей MHG з точним пікселем створює багатофункціональну систему конференц-залу для Sany Group

Час: 2021-03-18 Переглядів: 56

Багатофункціональний конференц-зал, розташований у штаб-квартирі Changsha Sany Group, був обраний та встановлений з тонким світлодіодним дисплеєм MHG DA151 та механічною спліт-системою. Після встановлення система світлодіодного дисплея стала головним моментом багатофункціонального конференц-залу, який завоював одностайну оцінку клієнтів.


Світлодіодні дисплеї з тонким кроком серії MHG DA (1) (1)


MHG DA151 має високу консистенцію кольорів та яскравості, високу чіткість та ніжні кольори; Він використовує технологію інтеграції з литого під тиском алюмінію, кожна шафа розміром 480x480 мм всього на 5.7 кг, технічне обслуговування спереду та має чудовий дизайн конструкції.


Світлодіодні дисплеї з тонким кроком серії MHG DA (2) (1)

Для задоволення вимог замовника компанія MHG виготовляє механічну спліт-систему для безшовного зрощування всього екрану. Його можна використовувати самостійно у співвідношенні 4: 3 після поділу; і за співвідношенням 16: 9 у поєднанні, що значно збагачує сценарії використання системи відображення.


Світлодіодні дисплеї з тонким кроком серії MHG DA (3) (1)


Світлодіодні дисплеї серії MHG DA широко використовуються в телевізійних студіях, театрах, сценічних заходах, концертах, конференц-залах, виставках тощо.


Світлодіодні дисплеї з тонким кроком серії MHG DA (4) (1)